O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Teresa Senderowska

Kancelaria Radcy Prawnego Teresa Senderowska
Kancelaria Radcy Prawnego Teresa Senderowska istnieje od 2007 r. Obsługę prawną świadczę na terenie Warszawy i okolic, a w indywidualnych przypadkach na terenie całej Polski. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe w obsłudze klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, które umożliwia mi szybką identyfikację problemów i skuteczną pomoc prawną.

Z zaangażowaniem prowadzę każdą sprawę klienta indywidualnego. Doświadczenie zdobywane podczas prowadzenia spraw, pozwala mi na udzielanie kompleksowych porad z uwzględnieniem wielu dziedzin prawa.

Wiedza oraz długoletnia praktyka zawodowa w obsłudze podmiotów gospodarczych umożliwiają mi sprawne wykonywanie czynności, w szczególności trafną ocenę ryzyka, jakie pojawia się w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej, co jest istotne w szczególności w czasie bardzo dynamicznych zmian w systemie prawnym. Zarządy spółek oczekują od prawników dynamizmu w działaniu, czemu potrafię sprostać. Elementem wyróżniającym Kancelarię jest działanie z pełnym zrozumieniem biznesowego podejścia oraz decyzji podejmowanych przez klientów.

Kancelaria świadczy wykwalifikowaną pomoc w dziedzinach związanych z obrotem gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem nieruchomości, inwestycji budowlanych, sporów sądowych, windykacji należności oraz bieżącą obsługą prawną.
W celu zapewnienia najwyższej jakości i skuteczności obsługi prawnej współpracuję z doświadczonymi notariuszami, doradcami podatkowymi, geodetami, rzeczoznawcami majątkowymi oraz innymi ekspertami.

Zapraszam do współpracy z naszą kancelarią radcy prawnego. W celu umówienia dogodnego terminu spotkania
proszę o kontakt telefoniczny, tel. 573 195 721

Teresa Senderowska
radca prawny